.

.

Попусти
Колата Серпентина На Приклучокот За Хонда Спогодба MK7 2003-2008 2.4 30520-PNC-004

Колата Серпентина На Приклучокот За Хонда Спогодба MK7 2003-2008 2.4 30520-PNC-004

DEN 703.20

Износ
Залиха

Карактеристики

линеарна:
30520-PNC-004
Резолуција:
LIG-19023A
Бренд Име:
KENOVI
Повторливост:
30520-PNC-004
Мерен Опсег:
палење серпентина
Чувствителност:
Смоли и пластика
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Hysteresis:
30520-PNC-004
Производи во категоријата