.

.

Попусти
Лево предните тркала брзина сензор ABS Сензор За Chevrolet Плови OEM:9069210 Оригинални авто делови

Лево предните тркала брзина сензор ABS Сензор За Chevrolet Плови OEM:9069210 Оригинални авто делови

DEN 475.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Мерен Опсег:
силна
Повторливост:
силна
Резолуција:
силна
линеарна:
силна
Чувствителност:
силна
Hysteresis:
силна
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Производи во категоријата