.

.

Попусти
Бесплатен превозот Најдобар квалитет на AC/DC Адаптер 15V DC 1А 1000ma AC 100-240V Конвертор Адаптер,15V1A Конектор за Напојување на ЕУ Приклучок

Бесплатен превозот Најдобар квалитет на AC/DC Адаптер 15V DC 1А 1000ma AC 100-240V Конвертор Адаптер,15V1A Конектор

DEN 119.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2.1 mm
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LJH-186
врска:
Приклучок Во
моќност:
15w
Напон:
15v
тековната:
1A
Производи во категоријата