.

.

Попусти
12V 5A НИ Plug AC DC Адаптер за AC100-240V Конвертор за да DC12V 60W Напојување Полнач за LED лента Светлина/LCD Монитор/видео надзор Камера

12V 5A НИ Plug AC DC Адаптер за AC100-240V Конвертор за да DC12V 60W Напојување Полнач за LED лента Светлина/LCD Монитор/видео

DEN 108.96

Износ
Залиха

Карактеристики

врска:
Десктоп
Бренд Име:
RATBIZ
Излез Тип На:
DC
Број На Модел На:
НАС-12V5A-ЖИЦА
is_customized:
Yes
Употреба:
Универзална
На текст:
AC 100-240V, 50/60Hz
Излез:
DC 12V, 5A
Приклучете:
US
Излез џек адаптер големина:
5.5 мм x 2.1-2,5 mm Компатибилен
Производи во категоријата
DEN 528.00 -76 %