.

.

Попусти
KOWELL 3inch Универзална Карбонски Влакна Шема Автомобил Автоматскиот Покрив Радио Антена Сигнал Aerials Камшик Јарболот за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН за КИА РИО

KOWELL 3inch Универзална Карбонски Влакна Шема Автомобил Автоматскиот Покрив Радио Антена Сигнал Aerials Камшик Јарболот

DEN 205.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Aerials
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
KOWELL
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0cm
Специјални Функции:
Универзална , Кратко , Спорт ,со Инсталирате Завртки Адаптери, Карбонски Влакна
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Автомобил Производител:
Nissan
Име На Модел:
Автомобил Покривот Радио Антена FM/AM Сигнал Бустер Засилувач Антенски Камшик Јарболот
Frequence Опсег:
Работат на струјата
Модел Година:
Оперативен Напон
Карактеристики:
3inch 80mm Црн Автомобил Радио Краток Антена FM/AM Бустер Засилувач
вкупна должина:
3inch 80mm околу
1Fit:
за Toyota Camry RAV4 за Рено Логан Sandero Kaptur
2Fit:
за Lada за Акура за Infiniti за Фолксваген за Тојота за Субару
3Fit:
за КИА за Chevrolet за Хонда за Mazda за Мицубиши за Nissan
4Fit:
за Audi за Форд за Dodge за Chrysler за Citroen за BMW
5Fit:
за ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора Голф-Поло Lavida Tiguan за Chevrolet Niva
6Fit:
за КИА РИО Sportage за Hyundai Solaris Creta за Mazda 3 6 CX-5
7Fit:
за Lada Granta Vesta Largus XRAY 4x4 Калина Priora за Datsun за-НЕ
испорака:
Freeshipping со песна бројот & целосно следење на информации.
Производи во категоријата