.

.

Попусти
Девојки Outerwear Мода Деца Памучна Јакна Јакна Ровот Малиот Грб Цветни Печатење На Облека Бебе Девојка Hoody Деца Облека

Девојки Outerwear Мода Деца Памучна Јакна Јакна Ровот Малиот Грб Цветни Печатење На Облека Бебе Девојка Hoody Деца

DEN 417.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Ткаенина Тип:
Worsted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
j00
Бренд Име:
XJYIYUANLC
Облека Должина:
Долго
боја:
Сина, Розова
Возраст:
2-6 години
Големина:
90-100-110-120-130
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима јакна грб
Тип:
Девојка мода јакна
Производи во категоријата