.

.

Попусти
2017 Деца Вистински Зајакот Крзно Долго Палто Outwear Деца Девојки Зима Природни Зајакот Крзно Долго Топла Јакна Палто за Девојки

2017 Деца Вистински Зајакот Крзно Долго Палто Outwear Деца Девојки Зима Природни Зајакот Крзно Долго Топла Јакна

DEN 3813.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Крзно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
TTGYEasy
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
T028
Пол:
Девојки
Производи во категоријата