.

.

Попусти
Бесплатен превозот 1pcs Мажите Вистински Кожна Јакна Тенок одговара Biker Мотокрос Кожна јакна

Бесплатен превозот 1pcs Мажите Вистински Кожна Јакна Тенок одговара Biker Мотокрос Кожна јакна

DEN 2063.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Јакни
Бренд Име:
DUHAN
Материјал:
кожа
Функција:
liling, мода,се задржи топло
Пол:
Мажи
боја:
Црна,Кафеава,Жолта
Поставата:
100% Памук
Производи во категоријата