.

.

Попусти
1PCS Ширина 10ММ - 20MM x Должина 30M селотејп Висока Температура Отпорни на Топлина Polyimide Лента 260-300 Степен

1PCS Ширина 10ММ - 20MM x Должина 30M селотејп Висока Температура Отпорни на Топлина Polyimide Лента 260-300 Степен

DEN 35.76

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
10мм, 20mm, 5mm
Тип:
Други
Бренд Име:
Eruntop
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
-
Производи во категоријата