.

.

Попусти
3pcs/Set 6mm 2+4+6 Prong Кожа Удар Алатки Ред Кружна Дупка се Крои Удар Машина Кожа Алатки за Шиење Додатоци

3pcs/Set 6mm 2+4+6 Prong Кожа Удар Алатки Ред Кружна Дупка се Крои Удар Машина Кожа Алатки за Шиење Додатоци

DEN 311.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Висок Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Бренд Име:
cocosoly
Број На Модел На:
CCSLHT0221
Производи во категоријата