.

.

Попусти
20 дупки Правоаголник Drawplates со волфрамово карбид жица нерешено плоча за накит алатки 1.10-3.00 mm дупка големина

20 дупки Правоаголник Drawplates со волфрамово карбид жица нерешено плоча за накит алатки 1.10-3.00 mm дупка големина

DEN 1151.76

Износ
Залиха

Карактеристики

is_customized:
No
Бренд Име:
GOXAWEE
Број На Модел На:
Б.К.-1264
Материјал:
Карбид
Тип:
Рака Алатка Делови
Име:
Drawplates
Материјал:
Волфрам Карбид
Обликот:
правоаголник
користат за:
изработка на накит
Тип:
Накит алатки
реден број:
1264
Големина:
206x46x6.6mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.10-3.00
Број на Дупки:
20
Функција:
накит нерешено плоча
Производи во категоријата
DEN 18000.00 -64 %