.

.

Попусти
Најдобра Цена Sliver 80mm Дијаметар Вретено Моторни Монтирање Заградата се Стега За CNC Гравирање Машина трговија на Големо Цена 80mm Вретено Планината

Најдобра Цена Sliver 80mm Дијаметар Вретено Моторни Монтирање Заградата се Стега За CNC Гравирање Машина трговија

DEN 958.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
SKU00690
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Карбид
Употреба:
Индустриски
Standard or Nonstandard:
Стандард
Дијаметар:
80mm
DIY Материјали:
Електрични
Структура:
Еден страна Заградата
Материјал:
Екипа AluminumInner
Производи во категоријата
DEN 18000.00 -42 %