.

.

Попусти
Хром Сјајна Сребрена ABS Автомобил Багажникот Задните Број Писма Зборови Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес-Benz A45 AMG

Хром Сјајна Сребрена ABS Автомобил Багажникот Задните Број Писма Зборови Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес-Benz

DEN 335.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Амблеми
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
0.1inch
Модел Година:
Нови
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
HAODAO
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Со висок квалитет 3M тип
Амблемот Материјал:
ПВЦ
Име На Модел:
A45
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
сјајна сребрена
ОДГОВАРА ЗА:
за Мерцедес-Benz A45
Употреба:
Задните
Производи во категоријата