.

.

Попусти
1 сет Мет Црна ABS Автомобил Багажникот Задните Број Писма Зборови Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес-Бенц S65L AMG

1 сет Мет Црна ABS Автомобил Багажникот Задните Број Писма Зборови Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес-Бенц

DEN 335.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Амблеми
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
0.1inch
Материјал Тип:
Пластични
Модел Година:
Нови
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
HAODAO
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Со висок квалитет 3M тип
Име На Модел:
S65L
Амблемот Материјал:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
мет црна
ОДГОВАРА ЗА:
за Мерцедес-Бенц S65L
Употреба:
автомобил задните
Пакување:
OPP вреќа
квалитет:
Висок квалитет
Налепница:
со 3M тип
Производи во категоријата