.

.

Попусти
Akatsuki не Yona Zeno Cosplay Костим E001

Akatsuki не Yona Zeno Cosplay Костим E001

DEN 2052.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
170516073
Компоненти:
Фустан+Грб+Headband+Појас+Шамија
Знаци:
Zeno
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Производи во категоријата