.

.

Попусти
Љубовта Телевизија Koizumi Hanayo Театар Издание Фустан Cosplay Костим , Совршено Прилагоден За Вас !

Љубовта Телевизија Koizumi Hanayo Театар Издание Фустан Cosplay Костим , Совршено Прилагоден За Вас !

DEN 1632.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
љубовта телевизија
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
cosersuki
Број На Модел На:
D042808
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Koizumi Hanayo
Компоненти:
капут,облека,чорапи,headwear,вратоврска
Материјал:
Памук мешавина
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата