.

.

Попусти
LOEN 1PCS Авто Fastener Клипови столче потпирачи за глава Назад Држач за Пропелер Куки Авто Преносни Седиште кука Закачалка Чанта Торба Носителот

LOEN 1PCS Авто Fastener Клипови столче потпирачи за глава Назад Држач за Пропелер Куки Авто Преносни Седиште кука

DEN 115.68

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
18.5cm
Име На Модел:
TY319015
Бренд Име:
Loen
Објектот Висина:
0.3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Тежина:
48g
боја:
црно-беж
Автомобил модел:
универзален автомобил
Тип На Објект:
Столче Назад Држач За Пропелер
Карактеристики:
Мултифункционален да зачувате простор Преносни
Автомобил:
Универзал за BMW Ауди фолксваген
Производи во категоријата