.

.

Попусти
Жените Балерина Палачинка Перформанси Туту BT9118 Девојка е Розово Злато Don Quixote Cometiton YAGP Proessional Балет Туту

Жените Балерина Палачинка Перформанси Туту BT9118 Девојка е Розово Злато Don Quixote Cometiton YAGP Proessional Балет

DEN 11040.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
custom made, XS, S, M, L, XL, XXL, 8, 10, 12, 14, 16
Бренд Име:
LaBawella
Материјал:
Spandex,Полиестер,Памук,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT9118
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Големина:
XS/S/M/L/XL/2XL for adult,8/10/12/14/16 for child
Здолништа:
10layers на tulles
Земја на потекло:
Гуангжу,Кина
Возраст Grou:
Возрасни,Девојки,Деца,Жени,Деца
Стил И Употреба:
Перформанси,Competiton,Балет Танц
превозот метод:
EMS,E-pacaket,e-EMS,DHL,AliExpress Стандард за Испорака
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,Tulle
Назад на Bodice:
Двојно Кука за возрасни големина,Една кука за дете големина
превозот:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата