.

.

Попусти
Најдобар Квалитет на 10 Инчен 2.3 g 30pcs/многу ноќта на Вештерките балони Латекс Пурпурна Портокал Зелена Балон Партија Декоративни Милениче Балон Играчки

Најдобар Квалитет на 10 Инчен 2.3 g 30pcs/многу ноќта на Вештерките балони Латекс Пурпурна Портокал Зелена Балон Партија

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Повод:
Број на Компјутери:
30pcs
Обликот Стил:
Круг
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
Круг балони
Возраст Опсег:
6 години>> 6 години
Објектот:
10 Incn Балони
боја:
Црна /Бела/ Red/Жолта/Розова/Виолетова/Зелена/Блу/Sky Blue/Портокал
Количина:
30 компјутери/set
Големина:
In the standard 10 inch (1 inch =2.54cm)
Тежина:
2.3g/ pc
Функција:
роденден декорација
функцијата 2:
Денот на вљубените Декорација
Користат За:
балони свадбата.palloncini matrimonio
Производи во категоријата