.

.

Попусти
Елени Балон 10 Компјутери Цртан филм Труба Елени Балон Деца Подарок Играчка Роденден Алуминиумска фолија Балони Бебе Партија Материјали

Елени Балон 10 Компјутери Цртан филм Труба Елени Балон Деца Подарок Играчка Роденден Алуминиумска фолија Балони Бебе

DEN 172.56

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Сина, Розова
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажман
Бренд Име:
WINSTBROK
Број На Модел На:
sds659
Број на Компјутери:
10pcs
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
Пакет:
10 Компјутери
Големина на:
40*25cm
Предмет Тип:
Еден
Карактеристики:
Гумени
роденден:
Елени Балон
Производи во категоријата