.

.

Попусти
Среќа 100pcs/многу Цртан филм Hippocampus & Hummer Мини Балон Бебе Туш Фолија Воздушни Балони Партија Декорација Globo Гумени Играчки

Среќа 100pcs/многу Цртан филм Hippocampus & Hummer Мини Балон Бебе Туш Фолија Воздушни Балони Партија Декорација Globo

DEN 660.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal
Повод:
роденден
Број На Модел На:
YR0004
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Објектот:
балони
објектот стил:
фолија балони
боја:
Сино / Розова
превозот:
Бесплатен превозот
облик:
Бебето
Големина:
30*30cm
Шема:
Печати
is_customized:
Yes
Повод:
Партија / Роденден / Свадба Декорација
Производи во категоријата