.

.

Попусти
0.5 mm Рефил Метал Топката Пенкало Бизнис-Состанок Потпис Пенкало со Врвен Квалитет Училиште Канцеларија Пишување Канцелариски Со Злато Cilp P425

0.5 mm Рефил Метал Топката Пенкало Бизнис-Состанок Потпис Пенкало со Врвен Квалитет Училиште Канцеларија Пишување

DEN 311.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
Emoshire
Број На Модел На:
P425
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
1pc Dropshipping
Ballpoint Пенкало Тип:
Ballpoint Пен
Број На Модел На:
Ballpoint Пен
Промотивни Пен:
Yes
is_customized:
YES
Употреба:
Канцеларијата За Пишување, Пишување Училиште
Прилики 1:
Рекламирање, Промоција, Деловни Подароци, Фестивали
Прилики 2:
Роденден, Свадба, Награди, Спомен, Годишнина
Прилики 3:
Прослави, Свеченото Отворање, Односи Со Јавноста
ОЕМ:
ДА, прилагодено лого на располагање
Производи во категоријата