.

.

Попусти
ballpoint пенкало caneta цртан филм canetas kalem kawaii канцелариски stylo симпатична boligrafos pennen lapiceros боречка пенкала за пишување

ballpoint пенкало caneta цртан филм canetas kalem kawaii канцелариски stylo симпатична boligrafos pennen lapiceros

DEN 90.24

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
случаен 5 компјутери
Тип:
Ballpoint Пен
Број На Модел На:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
1.0 mm
Бренд Име:
YOUQIWJ
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
Мастило Боја:
Сина
Големина:
10 cm
Тежина:
15 g
пенкало, стил:
за деца
Тип на пенкала:
Ballpoint пенкала за пишување
Ballpoint пенкало форма:
Боречка пенкало за на училиште
Пенкало за writting стил:
Цртан филм canetas
Производи во категоријата