.

.

Попусти
NSK стил Pana-Max Стоматолошки Замена на Роторот Кертриџ Турбина Handpiece PAX-TU03

NSK стил Pana-Max Стоматолошки Замена на Роторот Кертриџ Турбина Handpiece PAX-TU03

DEN 720.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small
Производи во категоријата