.

.

Попусти
1000pcs многу сопствени високо-одделение круг corne пластични бизнис картичка обичај транспарентен ПВЦ бизнис картички име картичка печатење

1000pcs многу сопствени високо-одделение круг corne пластични бизнис картичка обичај транспарентен ПВЦ бизнис картички

DEN 2040.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Моден Печатење
Големина:
85.5*54mm
Тип:
Пластични Бизнис Картичка
дизајн:
бесплатни дизајн
боја:
Полна Боја
Печатење Страни:
Еден двострано печатење (стандардно, повеќе опции на располагање)
Coner Стил:
Заоблени агли (стандардно, повеќе опции на располагање)
Материјал:
Еко-пријателски ПВЦ пластика
превозот време:
3-7business дена
Производи во категоријата