.

.

Попусти
2018 нова пролет chiffon женски блузи жените блузи мода обичните долги ракави блузи домот тенок full жените кошули D471 30

2018 нова пролет chiffon женски блузи жените блузи мода обичните долги ракави блузи домот тенок full жените кошули

DEN 326.88

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Производи во категоријата