.

.

Попусти
Жените Домот Boho Цветни Печати Црно Кратко Бохемски Chiffon Кимоно Јакна Врвот Блуза Плус Големина Секојдневен Плажа 2018 Лето

Жените Домот Boho Цветни Печати Црно Кратко Бохемски Chiffon Кимоно Јакна Врвот Блуза Плус Големина Секојдневен Плажа

DEN 439.68

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
RLCS4022
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Бренд Име:
Романтични Лидија
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Производи во категоријата