.

.

Попусти
Памук Долг Ракав Bodysuits За Новороденчињата Бебе Момче Облека Turndown Кошула Јака Деца Jumpsuit Бебе Облека

Памук Долг Ракав Bodysuits За Новороденчињата Бебе Момче Облека Turndown Кошула Јака Деца Jumpsuit Бебе Облека

DEN 261.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
LR965
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
Копчето До Јака
Бренд Име:
JessLangrain
Производи во категоријата