.

.

Попусти
Карбонски Влакна Автомобил Предниот Браник Diffuser Усна Спојлер за Мерцедес Бенц W218 Седан 4 Вратата Стандард Само 15-16 CLS550 CLS400 Не AMG

Карбонски Влакна Автомобил Предниот Браник Diffuser Усна Спојлер за Мерцедес Бенц W218 Седан 4 Вратата Стандард Само

DEN 12724.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Предниот Браник Усна За Benz CLS Класа
Година:
--
Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Автомобил модел:
--
Модел Година:
--
Име На Модел:
--
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
2kg
Производи во категоријата