.

.

Попусти
1 buc Нови Гроздобер Црно и бело камелија Brooch Муслиманска Шамија Hijab Силни Магнетни Магнет Силна Brooch

1 buc Нови Гроздобер Црно и бело камелија Brooch Муслиманска Шамија Hijab Силни Магнетни Магнет Силна Brooch

DEN 93.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Selina Gu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Материјал:
Цирконот
Објектот:
Брошеви
Име:
Магнет брошеви
Пол:
дами брошеви
Важат за:
brooch за шамија/ткаенина/облека/костим за капење/ торба/shawl/чевли/
Тип:
моден накит brooch за жени
Стил:
broche / brosche /broches / broches mujer
Обликот:
Круг
Производи во категоријата