.

.

Попусти
Моден Кимоно Плетени Јакна Долг Ракав Poncho Џемпери Печати Нерегуларни Секси Дама Топли Јакни Јакна Жените Блузи

Моден Кимоно Плетени Јакна Долг Ракав Poncho Џемпери Печати Нерегуларни Секси Дама Топли Јакни Јакна Жените Блузи

DEN 190.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
SAFENH
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук мешавина
Стил:
Повик
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Cardigans
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Argyle
Затворање Тип:
Отворете Бод
Број На Модел На:
Cardigan
Дебелина:
Стандард
Пол:
Жените
Производи во категоријата