.

.

Попусти
Кујна dinnerware поставува drinkware chinabone

Кујна dinnerware поставува drinkware chinabone

DEN 2748.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши
Стил:
Класичен
Функција:
Порибено
Бренд Име:
ANDAZIYAN
Спецификација:
Gift Box
сертификација:
LFGB,CE / ЕУ
Тип:
Млеко Филџани
Број На Модел На:
888
Материјал:
Керамички
Додатоци:
Со Никој
Керамички Тип:
Коска Кина
Обликот:
nn
Производи во категоријата