.

.

Попусти
Моден види мажите Скелет Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Бенд Кварц рачен часовник Часовник Relojes Mujer Reloj Hombre dropshipping

Моден види мажите Скелет Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Бенд Кварц рачен часовник Часовник Relojes Mujer

DEN 34.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
TEMPTER
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорни
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
TTTT-479
Случај Дебелина:
10мм
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Пол:
Мажи
Производи во категоријата