.

.

Попусти
2017 Злато Види Мажите Часовници Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки рачен часовник Часовник Златна Кварц Зглоб Види Relogio Masculino TEMPTER

2017 Злато Види Мажите Часовници Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки рачен часовник Часовник Златна Кварц Зглоб

DEN 47.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
TEMPTER
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорни
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
TTTT-374
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Производи во категоријата