.

.

Попусти
Mythus 12 Професионални Дизајни Отпорни На Топлина Antistatic Јаглерод Фризерски Чешел Поставите Берберот Фризура Чешел За Косата Алатки

Mythus 12 Професионални Дизајни Отпорни На Топлина Antistatic Јаглерод Фризерски Чешел Поставите Берберот Фризура

DEN 60.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Mythus
Број На Модел На:
М-12Hei
Материјал:
Пластични
Големина:
18-23cm
Тип На Објект:
чешел
боја:
Црна
Материјал:
Јаглерод Влакна
Пакет:
OPP вреќа
дизајн:
12 дизајни
се применуваат:
Фризура,Фризирање
Функција:
Antistatic,Отпорни На Топлина
превозот:
Воздухот Пост Mail
потекло место:
Кина
Тип:
Фризирање Чешел
Политика За Наплата :
на располагање
Производи во категоријата