.

.

Попусти
Evkoodance US4-12 Сина, Црна И Црвена Пета Висина 8.5 cm Zapatos Де Baile Удобно Танц латински Чевли За Жени Evkoo-420

Evkoodance US4-12 Сина, Црна И Црвена Пета Висина 8.5 cm Zapatos Де Baile Удобно Танц латински Чевли За Жени Evkoo-420

DEN 1292.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Декорација:
Никој
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Бренд Име:
evkoodance
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Ниво На Пракса:
Напредни
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
Evkoo-420
боја:
Сино/Црна/Црвена
Ширина:
Медиум
латински чевли пета:
8.5 cm
латински чевли големина:
US4-12, ЕУ 33-44
латински чевли материјал:
Сатенски
латински чевли пакет:
чевли кутија/пп торба
латински чевли превозот време:
во рок од 7 работни дена
користат за:
чевли за танц
Производи во категоријата