.

.

Попусти
Висок квалитет на Африкански француски guipure Чипка Ткаенина жолта 2017 Најновите Вода растворлив во Швајцарскиот Чипка Ткаенина за венчаница RFS03-1

Висок квалитет на Африкански француски guipure Чипка Ткаенина жолта 2017 Најновите Вода растворлив во Швајцарскиот

DEN 2064.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
51/52
Број На Модел На:
RFS03-1
Ткаенина Тип:
Guipure
Материјал:
Памук
Употреба:
крпа, униформа , партија, свадба, се облекуваат
Пакет:
5 Метри
Трговија на големо MOQ:
150 метри
испорака:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX
време на испорака:
3-5 дена
начин на плаќање:
western union, money gram, банкарски трансфер
Дизајн број:
RFS03-1
Тежина:
2 KG
Производи во категоријата