.

.

Попусти
2Yards/многу Мушка Синџир Црна Мрежа Чипка Намали DIY Занает Прибор за Шиење Облека Декорација Чипка Ткаенина Дополнителните Beaded Чипка

2Yards/многу Мушка Синџир Црна Мрежа Чипка Намали DIY Занает Прибор за Шиење Облека Декорација Чипка Ткаенина Дополнителните

DEN 374.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
CXHB
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Beaded
Ширина:
1.5 cm -2.2cm width( chain beads part)
is_customized:
Yes
Количина:
2Yards
Чипка тип:
Бисер чипка,beaded чипка,тантела трим
Опсегот:
чипка лента:
dentelle
чипка намали:
Свадба Декорација
шиење додатоци:
чипка applique
Производи во категоријата