.

.

Попусти
3pairs Мажите Мека Абсорбента Секојдневен Бамбус Влакна Класичен Бизнис Сосема Тенка Солидна боја Чорапи Лето Стил Чорапи За Човекот

3pairs Мажите Мека Абсорбента Секојдневен Бамбус Влакна Класичен Бизнис Сосема Тенка Солидна боја Чорапи Лето Стил

DEN 213.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Elikes
Број На Модел На:
F216-3
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Бамбус Влакна,Полиестер
Производи во категоријата