.

.

Попусти
Натпревар-Up Мажите Очила Моделот Бизнис Боја Памучни Чорапи (5 пара/многу )

Натпревар-Up Мажите Очила Моделот Бизнис Боја Памучни Чорапи (5 пара/многу )

DEN 348.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
EU40-45 (US7.5-12)
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Бренд Име:
Натпревар-Up
Број На Модел На:
НАТПРЕВАР-UP Customzie
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Големина:
НИ големина (7.5-12)
Ткаенина Тип:
Плетени
Име:
човекот чорапи , мажите sock , памук, sock
Возрасна Група:
Возрасни лица
Функција:
Анти-Бактериски, Дише,Топло
Место на Потекло:
ningbo, Кина (Копно)
Шаблон Тип:
dot,карактер,флорални,цврсти,животински
боја:
бела,сива,црна,розова,портокалова,сина,зелена,жолта
Производи во категоријата