.

.

Попусти
2017 Бебе Девојки Чорапи Коленото Висока Памук, Чипка Чорапи Долго Принцеза Meias со Лакови Деца Бела Розова Долга Цевка Сокс Училиште Партија Бренд

2017 Бебе Девојки Чорапи Коленото Висока Памук, Чипка Чорапи Долго Принцеза Meias со Лакови Деца Бела Розова Долга

DEN 91.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
One Size
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Број На Модел На:
Бебе Девојка Чорапи со Лакови
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Stephy Loi
Сезоната:
Пролет,Есен,Лето
Функција:
Потоплите,Мода
Предлагам Возраст :
3-9 Години
Станот Должина:
36-38cm/14.17-инчен 14.96
Станот Ширина:
8 и 9 cm/3.14-инчен 3.54
Шема:
Чипка,Дијамант
чипка чорапи за девојки:
девојки чорапи коленото висок
Производи во категоријата