.

.

Попусти
Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Гел Подлога Лигавче Шорцеви Поставува Женски Велосипед Облека На Жените Тркачки Велосипед Облека Колекции Циклус Maillot

Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Гел Подлога Лигавче Шорцеви Поставува Женски Велосипед Облека На Жените Тркачки

DEN 504.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2017 Дама Јава Mallot
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Бренд Име:
БЕС ТРКА
Материјал:
Полиестер Lycra
Сезоната:
Лето
is_customized:
Yes
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Пол:
Жените/Женски
Место на Производство:
Кина
тип 1:
Жените Велосипедизам Дрес И Шорцеви
тип 2:
Планински Велосипед, Велосипед Трки, MTB Велосипед Одговараат на Сет
тип 3:
Про Тим Јава Униформа, Maillot Ciclismo
Тип 4:
Триатлон Одговараат, Skinsuit
подлога:
гел подлога
Производи во категоријата