.

.

Попусти
Топла продажба се Судрат во дресот на жените чанта торба секојдневен дами жените висококвалитетна кожа гласник торба мали crossbody торба Везови

Топла продажба се Судрат во дресот на жените чанта торба секојдневен дами жените висококвалитетна кожа гласник торба

DEN 699.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
BAG202071
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
HISUELY
Тип На Објект:
Чанти
Големина:
31*20*4cm
Сезоната:
Пролет,Лето, Есен, Зима
Стил:
Гласник Торба
Функција:
торба, crossbody торба
квалитет:
Висок Квалитет на стп Кожа
боја syle:
Цврста
Производи во категоријата