.

.

Попусти
300pcs експрес испорака Помине Режа Маникир За Ноктите Веѓа Носот Eyelash Cuticle Ножици Криви Шминка Алатки

300pcs експрес испорака Помине Режа Маникир За Ноктите Веѓа Носот Eyelash Cuticle Ножици Криви Шминка Алатки

DEN 4560.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
90*48*3mm
Број На Модел На:
0132
is_customized:
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тежина:
7g/1pcs
Пакет:
300pcs/packge
Производи во категоријата