.

.

Попусти
4PCS 2-Рака Јапонија МИНИ 12V Електронски Сфигноманометар Со Steeless Заградата Надуени Пумпа DC Пумпа Риба Резервоарот Oxygenation Пумпа

4PCS 2-Рака Јапонија МИНИ 12V Електронски Сфигноманометар Со Steeless Заградата Надуени Пумпа DC Пумпа Риба Резервоарот

DEN 312.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Постојана Струја(A):
0.038 На
Употреба:
Домашен Уред
Излезна Моќност:
0.2 W
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
сертификација:
CE
Вртежен момент:
Непознат
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
Непознат
Commutation:
четка
Напон(V):
12v
Број На Модел На:
мини пумпа
Употреба:
сфигноманометар/надуени пумпа/DC пумпа/риба резервоарот oxygenation пумпа
Производи во категоријата