.

.

Попусти
Предна Долна Решетка Околу Часовникот Пред Центарот Решетка Решетка Намали За Lifan X60

Предна Долна Решетка Околу Часовникот Пред Центарот Решетка Решетка Намали За Lifan X60

DEN 600.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Дербито Скари
Објектот Должина:
105cm
Објектот Тежина:
0.60kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
KRZXN
Модел Година:
План за 2011-2015
Специјални Функции:
Убава.
Име На Модел:
lifan x60
Објектот Висина:
5cm
За Возило Брендови/Модел:
AC
Објектот Ширина:
30cm
Материјал Тип:
ABS
Производи во категоријата