.

.

Попусти
8мм Топло Бела Сламена Шапка Светлината LED Емитуваат Диоди Ултра Светла Светилка Мушка Plug-in DIY Комплет Пракса Широк Агол 8 mm 100 компјутери/многу

8мм Топло Бела Сламена Шапка Светлината LED Емитуваат Диоди Ултра Светла Светилка Мушка Plug-in DIY Комплет Пракса

DEN 75.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Max. Обратна Напон:
5V Топло Бела Сламена Шапка Емитуваат Светлина Диоди
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Обратна Тековната:
50mA Светилка Мушка DIY Комплет Пракса
Бренд Име:
ЕК Купување
Број На Модел На:
8мм Топло Бела Сламена Шапка Емитуваат Светлина Диоди Ултра Светла Plug-in
Тип:
LED
Max. Напред Тековната:
20mA Транспарентен
Состојба:
Нови
Max. Напред Напон:
3-3.4 V LED Висок Квалитет Емитуваат Светлина Диоди
Тип:
LED
боја:
Топло Бела DIY Комплет Пракса
Големина:
8 mm Емитуваат Светлина Диоди LED
Производи во категоријата