.

.

Попусти
1pc Дијамант Стакло Машина Ролери тип Дијамант 3-12 Масло Исполнет Стаклено Шише Машина Изградба Рака Алатки

1pc Дијамант Стакло Машина Ролери тип Дијамант 3-12 Масло Исполнет Стаклено Шише Машина Изградба Рака Алатки

DEN 84.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
FASCY
Тип:
Резба Длето
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
FBL-01
Употреба:
Стакло Сечење
Производи во категоријата