.

.

Попусти
12 Парче Дрво, Резба Рака Длето Алатка За Поставување На Професионални Машини За Компонентите Челик

12 Парче Дрво, Резба Рака Длето Алатка За Поставување На Професионални Машини За Компонентите Челик

DEN 815.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
резба
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1576
Тип:
Задник Длето