.

.

Попусти
Оган Црвено Огледало Поларизирана Замена на Леќи За E Жица 2.0 очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Оган Црвено Огледало Поларизирана Замена на Леќи За E Жица 2.0 очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 371.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Леќи Во Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
PapaViva
Обложување:
HMC
Број На Модел На:
Одговара за E Жица 2.0
Боја на Lense :
Оган Црвена
Погоден :
За Автентични E Жица 2.0 Очила За Сонце Рамка
Количина:
1 пар
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB
Производи во категоријата